Automatické písmo

Automatické písmo

Stažené Automatické písmo ze dne 23.6.2017

Chtěl bych se zeptat na zemětřesení v České republice na Slovensku a Rakousku.

Co chceš vědět. Začněme ČR. Dá se přesně zjistit jaké části budou postižené. Ano dá. Jak. Na to musíš přijit sám. Ty a tvoji lidé. Jsme na tebe hrdí. Po oblastech. Rakousko. Německo. Atd. Bude to zemětřesení 1. Července 2017. Ano ve 4 hodiny ráno. Jeto už napsáno. Jaké oblasti budou postiženy v čr. Jižní morava a bruntalsko. Jakou sílu bude mit toto zemětřesení u nás. 6 až 7 stupnů richterovi stupnice, jizni morava. 4až5 stupnu richterovi stupnice Bruntálstko, ale to víš. Potvrzujeme to. Rekni nám sekinah nejaké informace. To musíš ty a tvoji lidé zjistit. Přemýšlej. Víš že bude, víš v kolik hodin a jaké kraje mají být postiženy. Co víc potřebuješ vědět. Nic mě nenapadá.

Rakousko. Budiš. Ptej se. Jaké části budou postiženy? Fálsko. A dál. Nic. Vrat se zpátky k česku a pořádně. Ale já nevím na co se mám ptat. Jses hlupák. Ptej se na cokoliv co ti pomůže. Dá se zemětřesení přizpůsobit. Dá. A jak. Tak spusť sama a podle toho co řekneš se budu ptát. Ne. Dá se podle měst a vesnic uspořádat mapa zemětřesení. Ano. Není problém. Dáme vám přesnou mapu. Ptej se dál. Pečovatelák. Spadne. Je to ten u nás v Olbramovicích. Ano. Informuj lidi. Průběh se mnou nedomlouvej. S jinými. Neurážej hajzliku jeden. Jses na nejlepší ceste se na to vysrat, co. Ja nevim. Pomoz mi. Ne. Mysli hnupe. Jses chytrej kluk a seres na to. Blbej jako banbus. Protiřečím si co? Casem uvidíš sam jak se zmenis. Banbusi jeden. Co evakuačni cesty. Ne jinak. Snaž se. Nemysly nad blbostma a mysly nad zemetresenim. Co by vas asi mohlo zajímat. Stoupo. Já nevim ty vole. Nerikej mi ty vole. Jsem šekiná. Anděl lásky. Hnupe. Co máme říct lidem. Pravdu. Bude je to bolet ale zvyknou si na tebe. Napsali jsme to. Jak se mám zeptat když nevím na co. Hňupo. Stačí pět otázek a máš to vyřešený.

Jak bude probíhat to zemětřesení? Ne. Jinak. Ptám se na průběh zemetřesení. Ticho. Má to smysl? Upřímně nemá. Když nechcete nic říct tak neříkejte. Jseš blbej. Jsme ti otevřeni. Tak mluvte já budu psát. Ne. Mysli satane. Správně. Ať lidi vidí jakej jseš hajzl a že na to sereš. Tak povídejte. Ne, satane. Satánku náš malej černej. Má to smysl? Ne. Končíme? Ahoj.

Tady jsme s Šekiná automatické písmo skončili, ale okamžitě se s mnou spojil Hospodin a přikázal mi ať se vrátím k automatickému písmu a píšu. Níž je pokračování.

Kolik lidí zahyne? Nevíme, záleží na tobě. Co můžu udělat pro to, abych varoval lidi před zemětřesením. Chci, aby to lidi věděli. Dej to na svoje internetový stránky. Stačí. Nic jiného nedělej. Všechno je na nás. Máme to napsaný, ale lidi dělají zmatky. Ve funkcích jsou blbci. Je to těžké a ty to chceš rychle. Asi se to nepodaří. A důvod proč se to nepodaří. Smaž to, tu poslední větu. Ne. Dokud nesmažeš tu větu tak se spolu nebudem bavit. A je to podmínka, Satane jeden. Proto, hajzlíku jeden. Ptej se. Vysrali se na tebe. Zvykej si. Musíš je narovnat. Jsou zhrbení a hloupí jako ty. Nevidí, neslyší, nic. Budou nějaké varovací signály. Ano. A jaké. Budou tři. To víš. Chtěls to. A my s tím souhlasíme. Tedy. 1. signál 3 až 4 minuty bude zemětřesení na úrovni 3 až 4 stupně Richterovi stupnice. Potom bude hodinu a půl klid. Přesně jak si chtěl. A dál. 2. signál 5 až 6 stupňů jednu minutu. Potom bude hodinu klid. A třetí signál nebude. 3 signál bude pět minut na úrovni 4 až 5 stupňů. Potom bude klid hodinu a půl a pak to rozjedem. Dali jsme ti toho tolik, že ani nevíš, jak si to nezasloužíš. Hlavní zemětřesení bude o síle 6 až 7 stupňů. Jak to prodáš, bude už na tobe.

Zemětřesení v Maďarsku. 6 až 8 stupňů Richterovi stupnice. Komu mám dát vědět o zemětřesení z médií. Najdi si sám cestu. Máš ji skvělou. Zlobíš, ale jsi na správné cestě. Rozešli to.