LÉČENÍ

POZOR, upraveno!!! Myslím si, že předchozí způsob léčení nefungoval. Tak se držte této nové verze. Mě to fungovalo taky.

Vážení  přátelé,

chci se Vám pochlubit, že jsem znovuobjevil způsob jak uzdravovat lidi. Někteří z Vás už máte zkušenost s přáními a afirmacemi a to je dobře. K tomuto léčení jich budete potřebovat 1000 vyřčených přání. Buď nahlas nebo potichu, můžete je i kombinovat. Chvíli nahlas a chvíli potichu. To je jedno. Jen je musíte vyslovit. A jaké přání? Takovéto:

Přeji si, abych uzdravoval lidi. Chci léčit lidi. Přeji si, zázrakem uzdravovat lidi. Chci pomáhat lidem atd.

Za 1. Zeptejte se sami sebe jestli se nebojíte léčit nějakou jinou bytost. Bude-li odpověď  kladná tak se můžeme pustit do Vašeho prvního léčení jestliže bude znít odpověď záporně a budete se bát, potom si musíme přát, aby jste se nebáli. Řekněme si toto přání: PŘEJI SI, AŤ SE NEBOJÍM LÉČENÍ, KTERÉ CHCI USKUTEČNIT. Opakujte si ho tak dlouho dokud se nepřestanete bát a přitom se ptejte sami sebe jestli už  jste připraveni.

Celé to léčení spočívá v tom, že chytnete léčeného člověka za ruku jako by jste se s ním seznamovali (podáte mu ruku a pořád jí držíme) a říkáme přání “UZDRAVUJI TĚ”. Opakujeme ho tak dlouho dokud z nás neopadne negativní energie. Buď opadne z Vás obou, nebo jen z Vás anebo z léčené osoby. Tady se domluvte mezi sebou a dejte si signál až z Vás  opadne negativní energie a ukončete léčení. V tom spočívá celé umění  léčení. Nic víc není k tomu třeba.

Tady musím upozornit, že každý člověk má 51 léčení. Budou tak silné jako by každý jedinec měl v sobě 50% lásky, kterou měl v sobě  Ježíš Kristus. A to je zhruba 100 kilogramů. Takže to je nádhera.

Funguje to vůbec?

Ano funguje a mám to ověřený. Od 27.6.2017 jsem zavřený v psychiatrické nemocnici v Brně Černovicích a udělal jsem si tu takové malé  soukromé léčení. Ptal jsem se lidí jestli se chtějí uzdravit a zkoušel jsem to na nich. A fungovalo to. Proto i já  Vám doporučuji vyzkoušejte to a budete mile překvapeni.

Připojuji i kontakt na sebe takže kdyby jste cokoliv nepochopil, tak mi neváhejte zavolat. Další věc je ta, že toto léčení je zadarmo a nebo za dobrovolný poplatek. Nechci přikazovat komukoliv kolik mi dát peněz za toto zázračné léčení. Zároveň Vás  prosím, ti, kdo vyzkoušíte naše znovuobjevené léčení přepošlete jej dalšímu zájemci. Tak se postaráme o to, že bude léčení zadarmo anebo za dobrovolné dary.

Přeji Vám  ať  je Vaše lékařské bádání zajímavé i pro Vás jako pro mě.