TELEPATIE

Telepatie je zajímavý způsob komunikace. Dá se tak komunikovat s kýmkoliv. Od atomu čehokoliv až po trávu či obilí nebo člověka. Jediné co potřebujete se k tomu naučit je níže uvedený postup. Kdo umí telefonovat mobilem, umí i komunikovat telepaticky. Je to jednoduché.

 

1) Vyslovte přání: Přeju si, telepaticky spojit s Rudou Vopršálkem.

2) Tady jsou dva způsoby jak docílit spojení a záleží to jenom na Vás, jak žijete. Jestli

žijete v Bohu. Když je Vaše duše umístěna ve Vašem srdci (žijete v Bohu) odpadá zjišťování velikosti frekvence mysli a rovnou Vás srdce spojí s požadovanou osobou např. s andělem. Když nežijete v Bohu, musíte zjistit jakou frekvenci má mysl Rudy Vopršálka a to zjistíte tak, že si řeknete další přání: Srdíčko prosím tě přeju si zjistit jakou frekvenci má mysl Rudy Vopršálka. A srdíčko Vám pošle na Vaší mysl vnitřním hlasem číslo frekvence, který uslyšíte v hlavě. Ale pozor!!! Jsou tu dvě upozornění. Jedno se týká toho, že když vyslovíte přání zjistit jakou frekvenci má Rudova mysl tak nesmíte potom (během čekání) na nic jiného myslet, protože by jste vyslali nový požadavek, na který by Vám srdce neodpovědělo. Další upozornění spočívá v tom, že budete slyšet čísel víc a to je proto, že srdíčku do toho kecá negativní energie, kterou máme my lidé v těle a snaží se Vás pomýlit. Ničeho se, ale nebojte. I na to máme pomoc. Stačí si říct toto přání: Přeju si, ať moji duši kontaktuje jakákoliv bytost, ale ona mi předává informace, které jsou pro mě vhodné. Toť vše pro omezení negativní energie. A pamatujte nato, že přání „Přeju si, ať moji duši kontaktuje jakákoliv bytost, ale ona mi předává informace, které jsou pro mě vhodné“ bude platit tak dlouho než ho sami zrušíte a stačí tedy říct jen jednou a platí to do smrti. Až se dozvíme číslo frekvence Rudovi mysli tak vyslovíme další přání a to zní: Přeju si, se telepaticky spojit s Rudou Vopršálkem a frekvence jeho mysli má hodnotu 440,5 (jednotky nevím, takže neuvádím). Děkuji, Patrik.

 

Po vyslovení posledního přání jsme spojeni s požadovanou osobou a můžeme s dotyčným komunikovat. Po skončení komunikace vyslovíme zase přání a to zní:Končím komunikaci a komunikace bude ukončena.

 

K čemu je tato komunikace dobrá? Například ke hledání ztracených lidí. Jak jsem byl zavřený v psychiatrické léčebně v Černovicích díval jsem se na TV Nova a tam běžela reportáž, kde zrovna syn hledal svého ztraceného otce a napadlo mě použít telepatii k jeho nalezení a zeptal jsem se obilí, kde se starý pán zrovna nachází, a když mě bylo odpovězeno obilím, že je na Slovensku u nějaké dědiny šel jsem za ošetřovatelem a tomu jsem to řekl. Jenže ošetřovatel nic neudělal. Tak jsem se rozhodl zkusit zavolat na policii, a jak jsem vzal do ruky mobil a chtěl zavolat 158 tak ze mě negativní energie opadla a při další komunikaci jsem se dozvěděl, že pán už je v pořádku a jede domů. Takže dílo se podařilo.

 

Jako další můžete telepatii používat místo channelingu. Komunikujte s andělama, s panenkou Marií, s Hospodinem s kým budete chtít. Uvidíte, že to funguje a máte to zadarmo. Nemusíte už dávat peníze za channeling. Zeptejte se na cokoliv co je pro Vás důležité a bude Vám odpovězeno.

 

Upozornění:

Ještě takový malý dodatek. Když budete chtít komunikovat s člověkem tak se Vám musí zpřístupnit. A to učiní touhle větou: Jsem otevřený telepatické komunikaci.

 

Uvádím příklad, jak by to mělo vypadat, když budete zjišťovat frekvenci mysli:

1) Přeju si, telepaticky spojit s Rudou Vopršálkem.

2) Srdíčko prosím tě přeju si zjistit jakou frekvenci má mysl Rudy Vopršálka.

3) Přeju si, se telepaticky spojit s Rudou Vopršálkem a frekvence jeho mysli má hodnotu 449,2. Děkuji, Patrik

4) Pokecáme si.

5) Končím komunikaci.

 

Nyní uvádím příklad, jak by to mělo vypadat, když budete žít v Bohu (budete mít duši umístěnou v srdci):

1) Přeju si, telepaticky spojit s Rudou Vopršálkem.

2) A teď jsme už spojeni a můžeme mluvit. Všechno za nás totiž vyřídilo srdíčko.

3) Pokecáme si.

4) Končím komunikaci.