Obilí

Obilí

CH: Od 13.2. neset obili. Od 13.2. do června. Do 13.června.

Nyní se pokusím Vám vysvětlit tyto channelingy. Mě přicházely postupně, jeden po druhým a jak mi tak přicházely dával jsem si je dohromady a myslím si toto. Nápověda OD 13.2. NESET OBILÍ je jasná a jednoduchá. To myslím pochopíme každý. Od 13. února nemáme set obilí. Tento zákaz platil do ČERVNA. Později mi přišlo upřesnění, že zákaz setí obilí platí do 13. ČERVNA. Od určité doby jsem přišel na to, že mé myšlenky sleduje Hospodin a tak mě napadlo se ho na tyto nápovědy zeptat. Nebo spíš nechat si potvrdit anebo vyvrátit svoje domněnky. Řekl jsem mu svou představu těchto nápověd, jak jsem ji pochopil a on mi ji potvrdil. Jenže mě i napadlo, když mám tento dar mluvit s Hospodinem, jestli by jsme nemohli dostat nějakou krátkodobou vyjímku, například na 14 dní, kdy by jsme mohli oset alespoň nějaká pole. A Hospodin mi tuto vyjímku povolil. Dokonce jsem se zeptal Hospodina, jestli bychom nemohli získat ještě další tři dny navíc na setbu a bylo mi to odsouhlaseno. Ale byl jsem zároveň upozorněn, že už nedostaneme ani jeden jediný den, a že to je Hospodinův maximální ústupek. Dostali jsme tedy 17 dní nato, abychom oseli svá pole obilím.

Upozorňuji, že tento zákaz platí pro celou planetu Zemi. Taktéž i vyjímka pro setbu. Z toho důvodu, žádám, aby se státy planety Země spojily a vyhledali mě. Musíme totiž  zjistit pro jaký rok zákaz setí obilí platí, protože ten mi nepřišel. Budeme ho muset zjistit channelingem a navíc musíme dohodnout další podmínky vyjímky.

Proto mě neváhejte kontaktovat ať můžeme začít s prací. Bude nás čekat hodně práce a hlavně to jsou věci, které sám nevymyslím. K tomu potřebuji zkušenosti odborníků.