ROZHODNUTÍ

Vážení přátelé, jak jsem již zmiňoval čeká nás těžká doba. A k té může přispět každý. Ptáte-li se čím, tak odpovědí je Vaše rozhodnutí. Myšlenky, které se Vám každý den honí v hlavě rozhodují o tom, jak se zítra budete mít. Hospodin je sleduje a dělá si podle nich plán, jak pomůže lidstvu na jeho cestě poznání.

V záložce Obilí jsem psal, že nás čeká v budoucnu zákaz setí obilí. Toto období je vyhlášeno od 13.2. do 13.6. a nevzejde v něm žádné obilí, které bude vyseté. Tenkrát jsem vyjednal 17ti denní výjimku, aby alespoň nějaká pole byla osetá a neměl zákaz takové devastující účinky. Ale 8.4.2017 jsem měl sen, kde mi bylo řečeno BRAMBORY. Domyslel jsem si, že moje výjimka neplatí. Jenže jsem nevěděl proč, nebo co se stalo. A bylo mi objasněno, že Česká vláda společně s jinými vládami se dohodli, že budou hlostejní k božímu přání a přání lidu změnit systém a nastolit království. Vlády se patrně rozhodli, že nepodpoří snahy změny systému a změny, které by vedly k přípravě na potopu. Z tohoto důvodu se Hospodin rozhodl odložit naší úmluvu na neurčito a držet se plánu, v němž nebude žádná výjimka platit. V případě, že se vlády umoudří a změní své plány do budoucna, můžou počítat i se změnou Hospodinova postoje. Jak mi bylo řečeno Hospodinem „Jsem tady, abych Vám pomohl.“ „Z toho důvodu jsem přistoupil k tomuto prorockému podrazu. Počítejte s tím, že jich bude víc. Budu dělat tak, aby se to povedlo. Mým cílem je založení království a příprava pro život v něm. Můj prorok Vám bude nápomocen. Váš Jehova.“

Rozhodněte se tedy sami. Nově a lépe. Zatím výjimka je odložena na neurčito. Počítejte s velkým hladem. Váš Jehova.

Dodatek: Hospodinem mi bylo oznámeno, že výjimka pro setí obilí může trvat až 23 dní. Vše záleží na nás. Jestli jí budeme chtít dlouhou 23 dní musíme se o to zasloužit všichni. I ten nejprostší člověk. Všichni budeme muset dát ruku k dílu.