Zemětřesení

Jak už jsem psal dřív tak jsem přišel nato, že mé myšlenky sleduje Hospodin. 6.7.2016 mě napadlo zkusit zavolat i Ježíše Krista a byl jsem mile překvapen, že se mi ozval. Chvíli jsme si povídali a poté jsem chtěl zjistit mnohem víc o pohromě, která má přijít CH: Od 13.2.2015 ZA 28 MĚSÍCŮ A 17 DNÍ. Bohužel mi nebylo odpovězeno, ale 7.7. po snění snu a probuzení mi byla poslána věta CH: ZEMĚTŘESENÍ. Hned jsem si to spojil s výše uvedeným datem a s otázkou, kterou jsem položil Ježíšovi. Hrozilo tu také, že jsem si to dosadil špatně. Tak jsem nažhavil vesmírný drát a ptal jsem se. Tentokrát Hospodina a bylo mi odsouhlaseno, že první událost, která se stane, bude zemětřesení, a to zasáhne státy Rakousko, Slovensko a Českou republiku a bude o velikosti 6 až 7 Richterovi stupnice. Další zemětřesení má nastat v Portugalsku. Bude o velikosti 4 až 5 Richterovi stupnice a myslím si, že bude následovat hned po první události, protože jsem byl varován společně s první událostí.

 

Zároveň přikládám větu CH: MĚLI JSME PŘIJÍT. Domyslel jsem si, že mi tato věta byla poslána z budoucnosti. Pravděpodobně škody na životech po zemětřesení byly velké. Proto nabádám k tomu, aby se lidé, kteří mají na starosti ochranu svých států se mnou spojili a společně jsme zjistili maximum informací a varovali lidi. Věřím tomu, že poslaná věta zlomí i největšího skeptika a budeme moci těžit ze spolupráce s Hospodinem. Nehraje si na nedostupného a věřím tomu, že nám napoví ještě víc. Jen se musíme zajímat a přijít za ním.

 

A  ptáte-li se, kdy začne přesně to 27leté těžké období, tak odpověď je

 OD 13.2.2015 ZA 28 MĚSÍCŮ A 17 DNÍ VE 4:00 HODIN.

 

Rozhovor s Hospodinem ze dne 13.7.2016.

 

–          Zemětřesení v Portugalsku bude následovat hned po 1. události (zemětřesení).

–          V České republice bude zemětřesením postižené i Bruntálsko (velikost 4 až 5 Richterovi stupnice). První zemětřesení má být podobné jako zemětřesení z 25. dubna 2016 s centrem zemětřesení u Vídně.