Antikrist

Ohledně antikrista mi přišlo několik snů a všechny se týkaly homosexuality. Jen jeden sen se jí netýkal. Proto varuji před antikristem a jeho homosexuálními spojenci.

Bude-li heterosexuální člověk chtít opravit dům a získat materiál na jeho přestavbu bude muset otec rodiny souložit s osobou, která se o jeho kraj stará.

Teprve potom dostane příslib opravy např. domu. Za materiál bude muset normálně zaplatit. Pohlavní styk bude jen třešnička na dortu pro antikristovi služebníky. Jak mi již přišlo a zveřejnil jsem na těchto internetových stránkách.

CH: ZA HETEROSEXUALITU SE BUDE MUSET BOJOVAT.  Počet dětí na jednu rodinu bude jedno, CH: POČET DĚTÍ NA JEDEN PÁR BUDE JEDNO. Co se bude dít s dalšími dětmi, které by jinak tento pár měl, nevím. Takovou zprávu jsem nedostal. Patrně je antikrist odebere, a bude je vychovávat sám. Věta CH: 50 LET BY TO VYDRŽELO znamená, že antikrist bude vládnout 50 let. Poté se člověk postará o změnu.

Tyto prorocké věty  platí jen v případě, že bude vládnout antikrist a né syn člověka, který se má stát králem planety Zem