Energetické pozitivní zóny

Máte rádi energii vesmíru a nemůžete se jí nabažit? Vyrobte si takovou geoaktivní zónu ze svého domova (GAZ). Ukotvěte si energii doma na místě, kde sedíte nebo nad postelí, kde ležíte. Vyberte si prostě místa, kde se nejčastěji zdržujete, kde odpočíváte atd. Vyslovte přání: „Ukotvuji tě vesmírná energie v prostoru našeho domu, dvora a zahrady, děkuji. Ve jménu otce i syna i ducha svatého.“

 

Bylo mi řečeno, že energie, kterou ukotvuji se jmenuje Baša. Tak si ji vychutnejte i Vy. Kdyby Vám bylo divně třeba u srdce nebo jinde na těle tak se nedivte. Dělá to ta energie. Mě bylo divně u srdce a bylo to tím, že tam mám ještě pořád negativní energie ke zpracování.

 

Někteří z Vás nebudou troškařit a udělají geoaktivní zónu např. v mateřské školce, škole, autobusové zastávce a atd., ale to už je jen na Vás. Já osobně jsem rozšířil tyto zóny na kostely, školky, nemocnice, školy atd. Udělejte si jí, kde chcete. Hlavně, když někomu pomůže.

Ještě jsem chtěl dodat, že geoaktivní zóna se dá vytvořit i nad chodícím člověkem, tak se nebojte přání využívat i nad chodícími bytostmi.