Odvádění přivtělených duší

Odvádění přivtělených duší

Ten, kdo si chce nechat odvést své přivtělené duše tak mu stačí, když vysloví přání: „Přeju si, aby panenka Marie odvedla moje přivtělené duše. Děkuji.“ A tím je hotovo. Vaše přání je splněno. Nemusíte se o nic víc starat. O vše se postará panenka Marie. Další krok by měl následovat ve vašem novém přání: „Přeju si, aby mě panenka Marie opatrovala a zůstal jsem bez přivtělených duší.“ To když uděláte nebudete mít do doby než přání zrušíte žádnou přivtělenou duši. Budete čistí bez přivtělené duše.

Další věc, tak jako negativní energii můžete z druhého přijmout na sebe, tak můžete i přivtělené duše ze svých dětí (známých, kamarádů, rodiny) přijmout na sebe a poté je nechat odvést vyšší světelnou bytostí (Hospodinem, Ježíšem, panenkou Marií atd.), to už je na Vás koho máte rádi a koho požádáte o pomoc.

Příklad: Máme 4 člennou rodinku. Jediný, kdo se věnuje duchovnosti je táta a ten chce nechat odvést přivtělené duše své rodině. Vysloví tedy přání: „Přeju si, aby přešly všechny přivtělené duše z mých dětí na mě a taktéž i z mé manželky. Děkuji.“ Přání se mu splnilo. A další přání bude takovéto: „Přeju si, aby panenka Marie odvedla všechny moje přivtělené duše. Děkuji.“ A je hotovo. Nic víc není třeba. Táta se postaral o celou svoji rodinu. A tak to můžete udělat s kým budete chtít.