ZÁVISLOSTI

Ahoj přátelé,

musím se pochlubit, že se mi povedl pěkný kousek. Myslím si, že jsem přišel na to jak se vyléčit z různých druhů závislostí. Od mala jsem trpěl na štípání nehtů takže vím co to je, když Vás tahá chuť, že se musíte štípnout a tak podobně. Ale s tím je už konec.

Ještě než Vám řeknu jak se té chuti zbavit musím Vám říct, že zbavíte-li se jednou této chuti tak můžete klidně celý kolečko zopakovat druhý den znovu a třetí, čtvrtý den taktéž. Můžete čištění dělat každý den před spánkem. To už záleží jen a jen na Vás. Někdo si uvědomí hned, že je bez závislosti a někdo později. A ten pozdější se k poznání, že není závislý musí dopracovat.

Jak tedy na to?

Vyhledejte klidné místo a sedněte si. Zavřete oči a představte si, jak taháte z levé přední poloviny mozku negativní energii. Jakmile si to představíte jdete dál v mozku a udělejte to samé po celém mozku. A to je všechno. Jak to uděláte je už na Vás. Klidně si rozdělte polovinu mozku na třetiny a tahejte energii postupně, po částech. Já jsem si mozek rozdělil na dvě poloviny a tahám tak negativní energii naráz z celé poloviny mozku. Jakmile to uděláte tak je možné, že uslyšíte v uších různé pípání a to je dobře. Znamená to, že se Vám v mozku restartují počítače. Mozek se totiž skládá z různých částí (počítačů) a ty se dají ovládat (programovat), ale to zase jindy.