LÁSKA a její možnosti

LÁSKA a její možnosti

Ahojky přátelé,

 

dnes (1.4.2020) jsem konečně přišel nato, jak se relativně zbavit většího množství negativní energie za krátký čas. Taky si myslím, že je to skvělý způsob, jak zničit ve svém těle jakoukoliv nemoc. Klidně i Koronavirus. A jak na to? Stačí vyslovit přání, zapnout turbo, nastavit sílu sání a je to!

 

1)Léčíte-li celé tělo najednou (a nezapomeňte i na auru)

„Dušičko prosím tě vyrob mi co nejvíce lásky pro léčení. Děkuji. Srdíčko pošli mi prosím tě lásku do celého těla i aury a uzdrav všechny buňky, které jsou jakkoli zasažené negativní energií. Turbo zapni na 10. Děkuji.“

 

2)Léčíte-li konkrétní orgán

„Dušičko prosím tě vyrob mi co nejvíce lásky pro léčení. Děkuji. Srdíčko pošli mi prosím tě lásku do oběhového soustavy a uzdrav všechny buňky, které jsou jakkoli zasažené negativní energií. Turbo zapni na 10. Děkuji.“

 

3)Léčíte-li nemoc (koronavirus)

„Dušičko prosím tě vyrob mi co nejvíce lásky pro léčení. Děkuji. Srdíčko pošli mi prosím tě lásku do míst, kde se nachází koronavirus a uzdrav všechny buňky, které jsou jakkoli zasažené negativní energií této nemoci. Turbo zapni na 10. Děkuji.“

 

Turbo slouží k zesílení proudu toku lásky od srdce. Jeho hodnota je 0 až 10 (nula = turbo vypnuto a 10 je největší síla proudu toku lásky). Nebude-li na léčení spěchat nebo nebute-li ho chtít na svém těle cítit nastavte si menší číslo (třeba trojku nebo pětku). Nebudete se léčit tak rychle jako při desítce, ale budete se léčit taktéž. Jen to bude trvat dýl.

 

Jako důsledek léčení láskou je, že se po několika hodinách začnete cítit jako by jste byly zelektrizovaní. To, ale nevadí! Toho se zbavíte tím, že si zvýšíte vibrace těla. A tím to přejde.

 

Bavil jsem se se svým duchovním průvodcem a ten mi říkal, že při léčení koronaviru si počkáme na uzdravení 14 dní až měsíc. To se prý liší případ od případu podle zasažení nemocí.

 

Další zprávu, kterou bych Vám chtěl sdělit je ta, že jsem určil hlavním patronem tohoto léčení panenku Marii. Poskytne ochranu každému, který bude bádat, jestli se tímto způsobem léčit nebo ne. Strach je na místě, ale pokud člověk promyslí, koho žádá a co je důvodem léčení, je jeho reakce jednoduchá. Také bych chtěl podotknout, že jsem panence Marii slíbil, že se budu snažit o to, aby se stala patronem celé Evropy a toto je začátek. Je to hned z několika důvodů. Jednak už dřív nás o tuto maličkost požádala a druhá věc, být patronem něčeho takového velkého jako zdraví nemocného člověka, je prostě OK! Všechna léčení, která vymyslím budu dohazovat k opatrování panence Marii a to z toho důvodu, aby se dostala do myslí lidí.

 

Máte-li z léčení strach a v oblibě jiného patrona volejte jeho. Nevadí jestli bude duchovně níž než panenka Marie. Když na léčbu nebude stačit svým opatrováním, zavolá zcela určitě dalšího patrona a spolu to zcela určitě zvládnou.