Maďarsko

Maďarsko

Vážení přátelé, dělal jsem Automatické písmo a bylo mi anděly posláno konkrétně Shekinah, že 1. července 2017 bude zemětřesení i v Maďarsku. Bude o síle 6 až 8 stupňů Richterovi stupnice. Takže s tím počítejte.

Bylo mi i nabídnuto, že se dá snížit, protože 8 stupňů je už opravdu hodně. Jenže to nevím, jestli dokážu zařídit. Týká se to totiž mě. Zlobím Hospodina i anděly a všechny dobré bytosti světla.

Když jsem psal dopis pro media tak mi bylo Shekinah posláno, že hlavní zemětřesení bude trvat 5 hodin. Jenže Hospodin po mě chce, abych se naučil vidět auru, otevřel si třetí oko a naučil svoji duši číst záznamy z DNA. Bylo mi nabídnuto, že se délka trvání hlavního zemětřesení může zkrátit jen na tři hodiny, ale to musím přemýšlet o těch třech úkolech. Tedy si to musím zasloužit. Už teď mám 100% příslib, že zemětřesení bude trvat místo pěti hodin jen 3. Ale POZOR. Taky mi bylo oznámeno, že nejhorší zemětřesení bude kolem 11 hodin dopoledne. A nyní mi Shekinah poslala, že bude i mírnější. Podařilo se mi totiž vymyslet pár dobrých myšlenek a rozluštit nápovědy, které mi Shekinah a lidé v nebi poslali.

Shekinah: „To byla těžká práce, to Vám povím. Držte se. Bude to těžké. Vaše Šekiná.“