Pohroma Č.1

Dobrý den přátelé,

 

dnes kolem 5:18 hod. jsem snil sen a vidění. Hned ze začátku snu se mi zobrazili na obloze dvě kreslené postavy (lidi). Jedna velká a druhá malá. Myslím si, že to byl otec a syn (Jehova a Ježíš). Byli namalováni jako v pohádkách o Aladinovi. Jak jsem je spatřil, tak jsem se asi arabsky modlil a klaněl se bohu. Přikrčil se, protože jsem čekal odkud přiletí nějaký kámen nebo pohroma. A pochopil jsem, že musím říct PŘIJĎ jako je to ve Zjevení Janově. V té chvíli jsem se ocitl ve vesnici a viděl jsem tlustou paní jak sedí a přemýšlí proč se to děje. Začal jsem jí vysvětlovat proč se to děje a že to jsou zkoušky. Po vysvětlení jsem viděl hořet v dáli nějakou budovu a po budově přišlo vidění dřevěného kyblíku plného ledu jak se sám bez rukou vysypává. To bylo vše co jsem viděl a probudil se.

 

Jak jsem přemýšlel nad tímto snem tak mi přišla informace BŘEZEN a později 24.

 

Myslím si tedy, že první pohroma přijde v BŘEZNU roku 2024. Pohroma bude mít podobu LEDU (podle kyblíku) a OHNĚ (podle hořící budovi).    

 

Ať se stane cokoliv NEZAPOMEŇTE NA TO, ŽE JE TO JSOU ZKOUŠKY LIDSKOSTI!!!

A každá další pohroma může být buď mírnější nebo horší a to vše záleží na tom jak se budeme k sobě navzájem a k Jehovovi chovat v budoucnu.

VŠE PEVNĚ DRŽÍME VE SVÝCH RUKÁCH A ZÁLEŽÍ JEN A JEN NA NÁS JAKÁ POHROMA PŘIJDE DALŠÍ.

 

Na shledanou přátelé,

                                   Patrik GREGOR budoucím jménem Adam