POVODEŇ

Mám nemilou povinnost Vám oznámit, že hrozí lokální záplavy. Dnes (30.3.2018) jsem snil sen a v něm jsem pomáhal rozdělovat jídlo. Byla potopa a přišli mi channelingem tyto informace. CH: MUSÍŠ NA SLOVENSKO. 6 OKRSKŮ. LETADLA. V ÚTERÝ. POVODEŇ.

 

Věta MUSÍŠ NA SLOVENSKO znamená, že se musím přestěhovat. Češi se totiž stali národem, který se má postarat o změnu systému v Evropě a co nejdřív s ní začít. 6 OKRSKŮ: bude zaplaveno 6 okrsků. LETADLA, budou se významní činitelé zachraňovat letadly. V ÚTERÝ, znamená, že povodeň začne v úterý. POVODEŇ = povodeň, to dojde každému.

 

Proč to je? Osobně si myslím, že je to z toho důvodu, že v Srpnu 2018 mělo začít vymírat lidstvo, ale tím jak se lidé a vlády chovali, změnili chod dějin. Rozhodovali se tedy tak dobře, že nám Ježíš Kristus dal dar a to takový, že neměla zamřít ani jediná lidská duše navíc. A tady vzniká problém v tom jak prokázat, že to o čem píšu na mích internetových stránkách je pravda. Bylo mi oznámeno, že naše vláda se informovala channelingem na události, které mají přijít, ale rozhodla se lhát lidem o tom jaká je pravda. Už vědí, že je konec doby milosti, a že přijde změna systému, ale rozhodla se změnu odložit na neurčito. A to je chyba. Doba milosti běží pokud se na ní nepřipravíme může to být zlé. 2 rány jsme dokázali zrušit, ale zbývá jich ještě 5.

 

Rozhodněte se podle svého vědomí a svědomí a nezapomeňte, že jste se rozhodli lhát lidem, kteří Vás zvolili a nabízíte nám budoucnost plnou nejistot a lží.

 

Doplněná informace ze dne 3. 4. 2018.

CH: „NA BRNĚNSKO PŘIJDE JAKO PRVNÍ.“ Znamená 2 věci. 1. je ta, že povodeň přijde na Brněnsko jako první a druhá věc, že se rozhodli čeští zástupci zákona lhát obyčejným lidem, stejně jako tomu bylo poprvé, když mělo být zemětřesení u nás a v okolních státech. Důvod toho, že se tato zemětřesení neuskutečnila, nebylo milnou informací, ale tím, že jsem dostal od krále dar a já si přál, aby se úvodní zemětřesení zrušila. A zrušit se nám podařilo i další akci, jenže páni kluci se rozhodli špatně a proto je ta povodeň.

Doplněná informace ze dne 09. 04. 2018

CH: V DOBĚ DOVOLENÝCH. Tento channeling říká, že povodeň v ČR začne v době dovolených, což se dá předpokládat, že to bude v měsíci Červenci nebo Srpnu, ale pozor. To se domnívám já. Je možné, že to bude někdy jindy, ale to je třeba zjistit channelingem.

 

Jak jsem informoval výše v textu, protože se páni kluci špatně rozhodli a chtějí lhát a manipulovat s lidmi, padlo v nebesích rozhodnutí, že za to bude Český lid potrestán. Jedno špatné rozhodnutí znamená, že bude 6 okrsků zaplaveno. Původně měly být zaplaveny všechny naráz, ale já jsem vyjednal u Krále králů, že se tato území budou zaplavovat postupně. Jako první okrsek je na řadě Brněnsko. Poté bude 7 dní klid, a když se opět páni kluci špatně rozhodnou zaplaví se další okrsek. A to bude trvat tak dlouho, dokud se páni kluci nerozhodnou říct lidem pravdu. Trest za lež je 6 zničených okrsků, takže je tu 6 možností zachránit lidi od pohromy. Stačí mluvit pravdu. Děkuji Králi králů, že stojíš při mně a mém lidu.

Tvůj prorok.

 

Budete-li s čímkoliv chtít pomoci, neváhejte mě kontaktovat.

Doplněná informace ze dne 17. 05. 2018 Tak jsem se přátelé dozvěděl, že 2. pohroma bude. Kdyby nebyla, byla by zaplavená celá Morava. Zemře buď 2222 nebo 2022 lidí. Toť vše co vím.

Doplněná informace ze dne 26.6.2018.

Začne to na Brněnsku o letních prázdninách 2018 a nemocných bude po celém světě 2222 lidí.

Doplněná informace ze dne 28.6.2018.

Dozvěděl jsem se, že nemocní budou už čtvrtého. A taky jsem byl informován, že nemoc, která propukne se dá léčit. Jenže k tomuto léčení bude zapotřebí umět channeling a informovat se u našich nebešťanů jak na to.

 

CH: ČTVRTÉHO. SMĚS 5 BYLINEK.