LÉČENÍ III

Další způsob jak se zbavit negativní energie je, že si představíte, jak stojíte ve stoje a rukama, které máte podél těla, podeberete negativní energii a pustíte ji na zem. Navíc ještě k tomu si představte, že to co od sebe odhazujete tak Vám s tím pomáhá i pravá polovina srdce. Je to benzín pro naše tělo, které se tak zbavuje ve větší míře negativní energie. A to je vše. Stačí si to jen představit. Někteří z Vás ucítí pálení na těle nebo štípání a toho se nebojte. Nejsilnější co budete cítit je takové šumění v uších. To značí, že od Vašeho těla odchází negativní energie.

 

Jak jsem psal v textu o něco výš, tak se dá různými druhy zesilovat signál odebírání negativní energie. V tomto případě to můžete udělat přes čakry. Jakmile vyslovíte přání pro odebírání negativní energie, přidejte ještě toto přání: Přeji si, aby energie, která proudí do mé čakry Solar plexus procházela přes srdce a pomáhala mi tak při přeměně negativní energie z mého těla. Děkuji.

A ještě jedno doporučení.

Čím víc Vám projde čakrami pozitivní energie tím lépe. Nyní mám už několik miliónů léčených duší napojených na moji maličkost, které léčím stejně, jak píšu. Kdo chce, ať se připojí, kdo ne, ať nechá jak je.

P.S. Toto je prozatím nejsilnější způsob jak se zbavit negativní energie, který znám.