Léčení II

Léčení II

Předem než začnu psát o dalších druzích léčení, chtěl bych Vám vysvětlit co se děje, když používáte moje léčení. Není to žádná věda. Při používání mých léčení zbavujete tělo léčeného od negativní energie. To je všechno. Ono totiž lidé, zvířata a náš svět se skládáme z energie. Moje myšlenka je taková, že člověk skládající se jen z pozitivní energie je naprosto zdraví a je na tom podobně jako v nebi. Osobně si myslím, že když zemřeme tak se musíme očistit od negativní energie, kterou jsme posbírali na planetě Zemi. Až se očistíme tak jsme bez negativní energie (nebo ji máme jen málo) a jsme takový, jak nás udělal Hospodin. Bez nemocí, bez tělesných deformací a bez úchylek. Je mi jasné, že i v nebi za prohřešek proti lidskosti dostáváme nějakou tu negativní energii, ale nemáme jí tolik jako na Zemi. Umíme se jí totiž zbavit různými druhy čištění (od meditace, po převádění na jinou osobu a stržení mozkem atd.)

To co Vás teď budu učit tak funguje, mám to odzkoušený a potvrdili mi to i léčené osoby, že cítili proudění energie. A nezapomínejte na to, že odstraňujeme negativní energii nic jiného.

Jak na to? Je to jednoduché. Chytněte léčenou osobu oběma rukama za ruce a vyslovte přání: „Odebírám ti negativní energii.“ A to stačí. Nyní vnímejte, jak Vámi proudí negativní energie. Budete cítit proudění negativní energie ve Vašem těle a bude to cítit i léčená osoba. Je to velice jemné proudění a ucítíte ho hlavně v nohách (chodidlech).

Já osobně dělám to, že vyslovím přání: „Odebírám ti negativní energii a posílám ti pozitivní energii.“ A tím posílám léčenému navíc pozitivní energii a proudění se znásobí a je to víc cítit.

Jak získanou negativní energii odstranit? Opět jednoduše! Řekněte toto přání: „ Vstupuji do kvantového pole a přeju si nechat přeměnit negativní energii, kterou jsem přijal od léčených bytostí. Děkuji.“

A konečně poslední věc. Nebojte se toho, že by jste onemocněli nemocí, kterou jste přijali od někoho jiného. Pokud vysloveně nebudete chtít onemocnět a nevyslovíte přání tak neonemocníte.

P.S.: Jestli budete chtít toto léčení používat na dálku tak není problém. Celý proces si představte, vyslovte přání a bude to to samé.