Jídlo, strava

Tato záložka je pro Vás, kteří se chcete živit vesmírnou energií a nevíte jak to udělat. Odpověď je jednoduchá. Požádejte Hospodina, aby Vás napojil na tuto energii a je to. Vyslovte tuto větu: „Hospodine, prosím tě, připoj mě na vesmírnou energii místo jezení stravy, děkuji. To je všechno.

Vesmírná energie je jako strava vhodná pro každého. Každý dostane, co potřebuje a nemusí se bát toho, že zemře, anebo bude živořit. Taktéž vesmírnou energii doporučuji nemocným lidem, kteří nejsou schopni v sobě udržet pevnou stravu.

A jak poznáte, že jste napojeni a je všechno v pořádku? Podle toho, že nebudete mít hlad. Ono totiž, když strávíte obsah žaludku, tak se objeví hlad a podle toho poznáte, že se máte najíst. Jakmile budete napojeni na vesmírnou energii hlad se nedostaví, anebo jen velice malý a toho se nebojte. Budete-li mít mírný hlad, tak se snaží negativní energie o simulaci hladu a v tomto případě Vám pomůže, když se napijete čisté vody.

To samé můžete udělat s pitím. Tady je nutné sdělit, že musíte žádat o každé zvlášť. Klidně v jedné větě, ale o každé zvlášť. Jídlo a pití jsou dvě rozdílné věci.

A jak prosit o vesmírnou energii v podobě vody? Požádejte zase Hospodina. „Hospodine, prosím tě napoj mě na vesmírnou energii místo pití vody, děkuji. A nyní se nemusíte o nic starat.

Ti z Vás, kdo jste si vybrali a pustili jste se do konzumace vesmírné energie jste mi poslali vzkaz, že když pijete vesmírnou energii tak máte žízeň. Je to způsobené negativní energií ve Vašem těle. Nic si z toho nedělejte. Klidně si vypláchněte pusu čistou vodou. Mělo by to zmizet. Když to nezmizí tak si ještě několikrát vypláchněte pusu čistou vodou. To víte i negativní energie se nechce vzdát jako Vy.