RUSKO

Když jsem šel s Fildem (naším psem) z procházky, tak mě bohové pozvali ke svému jednacímu stolu. Řekli mi, že Rusko za to co předvádí na Ukrajině je potrestáno. Neskončí-li okamžitě boje na Ukrajině, tak Rusko zažije patrně občanskou válku. Rus bude válčit proti Rusovi jen z toho důvodu, že chce bojovat. To co nabízí ostatním lidem, sám zažije na vlastní kůži. Buďte tedy milí Rusové na to připraveni.

 

Ruský národ nabádám k tomu, aby se postaral o okamžité odvolání prezidenta Putina a dalších, kteří dovedli Rusko do této pozice.

 

Chcete-li znát můj postoj k prezidentovi Putinovi je takový, že má právo na život jako každý jiný člověk. I na zdravotní péči, jídlo, oblečení a další. Ale má taktéž povinnosti. Vydělat si na tyto věci. Nevidím důvod proč by měl sedět nebo ležet někde ve vězení, když klidně může pracovat (např. kopat kanály). Jeho dosavadní peníze, i rodiny by měly být použity na zaplacení škod, které vznikly konfliktem mezi Ruskem a Ukrajinou. Časem vysvětlím.

 

Prosté občany Ruska prosím o jedno. Mějte na mysli, že VŽDY MÁTE MOŽNOST SE ROZHODNOUT DOBŘE. VŽDY!!! Jediný rozdíl je v tom, jestli ponesete následky za své špatné rozhodnutí jen jeden den nebo celý život. Rusko zaplatí do posledního Rublu za konflikt s Ukrajinou a bude platit i za následky, které způsobil obětem Ukrajiny.