Léčení

Vážení  přátelé ještě než se rozhodnete otestovat mé znovu objevené léčení měli by jste vědět jednu dost zásadní  věc a tím je to, že toho koho budete léčit mým způsobem tak je možné, že se dotyčný člověk změní a bude chtít žít duchovní život.
Uvedu pár příkladů, které  se mi staly.
1. Léčil jsem starého pána, který je po mrtvici, připoutaný na invalidní vozík a špatně chodí. S lidskou pomocí to zvládál a také  špatně mluví a není mu moc rozumět a tak jsem se ho zeptal jestli ho můžu léčit mým způsobem  a on souhlasil. Podal jsem mu ruku atd. a ono se mu ulevilo. I mě  se ulevilo. A od té doby  slyší moje myšlenky. On seděl na židli o dvacet metrů dál a když jsem přemýšlel nad různýmio věcmi, tak jsem slyšel jak mi „ nadává“. Neumíte si představit jaké  to bylo, když  ve mě  budil strach a nejistotu. Všechny moje myšlenky v ten daný okamžik slyšel a úmyslně mě mátl. Pak jsem pochopil co dělá a bylo to dobrý. I na to se připravte.
2. Případ byl takový, že si pán  po léčení vzpomněl na své první jméno, kdy se poprvé narodil v inkarnaci a není momožné mu vysvětlit, že se jedná o jméno z první inkarnace a že nyní postoupil v inkarnaci dál a jmenuje se jinak.
3. Další člověk mě zase informoval o tom co mám udělat. Koho mám najít, komu pomocí atd. Také jsem přišel na to, že si lidé vzpomínají na to s kým byly v minulých životech v rodině. Já  jsem narazil při  mém léčení na svého minulého otce s kterým jsem žil v Americe, na svého bratra, sestru a bratrance.
Toto jsou věci, s kterými je nutné počítat tak na to myslete,
Nashledanou,
                           Patrik