Království

Zcela jistě si kladete otázku, jaký systém by se měl nově nastolit. Odpověď je lehká a zní KRÁLOSTVÍ. Nové králoství by měl řídit král a jeho 7 podřízených – ŘÍDÍCÍCH. Kdo jsou řídící?

Jsou to lidé, kteří byli taktéž vybráni Hospodinem jako král. Pravděpodobně se již v minulých inkarnacích osvědčili a nyní jich bylo mnoho sesláno zpět na zem, aby pomohli králi založit králoství, které bude fungovat do určité míry podle Pána Boha. Řídící se mají časem stát vyspělými duchovními bytostmi a šířit duchovno mezi lidmi.

Těchto 8 řídících by se mělo učit ČAROVAT, OVLÁDAT ŽIVLY a hlavně učit se Kabale, Toře, číst Bibli a zkoumat staré svitky, které budou sloužit k jejich duchovnímu rozvoji.

Jak jsem již psal, světu by měl vládnout král a později až se králoství rozšíří, tak císař, který bude jmenován na císaře římskokatolickým papežem. Z tohoto důvodu je důležité, aby římskokatolická církev a nejen ta, ale i vlády států, daly k dispozici knihy a svitky, které mají být studovány. Nastal čas, kdy člověk došel na rozcestí a má začít spolupracovat mezi sebou na urovních vlád a církví, poznávat pravdu a měnit svět pomalu, ale jistě k lepšímu a duchovnějšímu.

 

A nezapomeňte. Nebude-li vládnout král, poté bude vládnout Antikrist.

 

CH:  Osmý řídící – KDOKOLIV. Řídící. 20 až 50 lidí. Daně, které by měl vybírat král – 1/70 z vydělaného celku za rok. Takzvaný král z Boží vůle. Rozvíjet základní dovednosti. Stavět pyramidy. Kabalu zpřístupnit ženám. Římskokatolická církev – zrušení celibátu. Nově bude mít pár maximálně 5 dětí (ohlídá si to bůh). Za krádeže se bude sekat ruka. V budoucnu budou děti dospělé až ve 48 letech.

Od 13.2 2015 – 28 měsíců a 17 dní. Kniha – Helsinky.

Od 18.3.

Populace měla problém s pitnou vodou.

Podívat se na Bibli pod různými světly. Potopa bude v roce 2026.  Vracet zpátky život. 6007 – konec světa. Nejeste lidské maso. Mrtvé pohřbívejte na sever. Zvířata budou nemocná.

CH: Po 27 letech. Tady moře. Od 13. února 2015 – 28 měsíců a 17 dní.

CH: Od 13.2. neset obili. Brambory. Po 26 letech. Od 13.2. do června.

CH: 75 miligramů. V Praze katastrofa. Pátek 14. května.

To co doplňuji do záložky KRÁLOVSTVÍ jsou informace, které jsem domyslel z toho co mi poslal Hospodin. Král o kterém píšu v záložce KRÁLOVSTVÍ jsem si myslel, že má být člověk z planety Země. Bohu dík, že mi poslal nápovědu, že od roku 1928 je králem božího království Ježíš. A že mi trvalo pochopit, že i naše planeta Země spadá do tohoto království a že bude třeba pozvat Ježíše k nám! Ale i to je už vymyšlený, díky za to. Je třeba uskutečnit pouze Bibli a počkat na Ježíše ve Vranově.